Kontakt: +420 602 387 363    |    Facebook Instagram

VŠE O PRODEJNĚ A POSKYTOVANÝCH SLUŽBÁCH

Proč jsme nejlepší

Nejlépe se každý cítíme doma a domácí prostředí a péči naleznete právě u nás. Odpočinete si, probereme vaše potřeby, když budete chtít, rádi vám poradíme, pohostíme vás :-)

K dispozici vám je samozřejmě toaleta, v létě čerstvé ovoce a v zimě na zahřátí teplý čaj. Prodejna funguje i mimo standardní otevírací dobu, stačí si zavolat a domluvíme se klidně i o víkendu.

Pro situace, kdy maminku nečekaně hospitalizují a nemá jí kdo pomoci, jsme připraveni se o její akutní potřeby postarat. Tedy dojedeme, dovezeme, odvezeme, vypereme, uvaříme, nakoupíme. Nastávající maminka se může plně soustředit na sebe a svého potomka, nebo potomky.

Prodejna Vše pro těhulky


Malé nahlédnutí do našich zákoutí

Prodejna poskytuje příjemné zázemí a řadu exkluzivních produktů dostupných každému. Každý den naleznete zajímavé akční nabídky


Prodejna Vše pro těhulky
Spokojených klientů
Dní na trhu
Dní vám k dispozici
Poděkování

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Recenze

Dnes jsem navštívila obchůdek "Vše pro těhulky" a za mě 100% úspěch. Úžasná a profesionální paní, která Vám svou pozitivitou i zlepší den a výborně poradí, k dispozici kvalitní materiál. Dlouho jsem bojovala s nedostatkem kvalitních legín a podprsenek co Vám padnou a dnes jsem díky profesionálnímu přístupu paní sehnala to, po čem jsem toužila. V legínách už jsem i dokonce odešla přímo z obchodu a na podprsenku už se moc těším. Děkuji za nadstandartní péči. .

Lucie Lívová

Praha
Recenze

Co potřebuje těhotná žena v obchodech? Kvalitní věci, příjemný personál a tak akorát výběr :) tohle je obchod, kde jsem tohle všechno našla a ještě jsem tam dostala spoustu tipů a rad, které mi pomáhají doteď. Moc ráda se zde vracim a na druhého potencionálního caparta nebudu nakupovat jinde.

Martina Stralczynská

Ostrava
Recenze

Navštívila jsem tento obchod již několikrát a vždy jsem se setkala s velmi milým a vstřícným přístupem. Nejen, že mám krásné těhotenské oblečení, ale vždy odcházím i s úsměvem na tváři. Mohu jen doporučit! Děkuji a těším se na další návštěvu.

Markéta Knobová Římská

Praha
Recenze

Velice milé jednání, ochotný a lidský přístup.

Honza Zlechovec

Psovlky
Recenze

Dneska jsem měla možnost navštívit tento úžasný obchůdek. Nádherné věcičky, ale především skvělá paní prodavačka, zkušená, velmi milá a ochotná. V celém obchůdku paní vytvářela báječnou a přátelskou atmosféru. Rozhodně to nebyla má poslední návštěva. Děkuji :-)

Stanislava Kasajová Lysáková

Praha